Sao Jeronimo Hotel
Gasten zullen genieten van een buffet ontbijt en toegang tot een zwembad tijdens hun verblijf.
Sao Jeronimo Hotel is gelegen op ongeveer 25 minuten te voet van Mirante da Chapada. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Chapada dos Guimarães. Het hotel bevindt zich op een korte afstand van Cachoeira da Geladeira, terwijl Terminal Rodoviario Chico Moreira op 950 meter verderop ligt. Sao Jeronimo is slechts 80 km van de luchthaven Marechal Rondon.
Gasten kunnen genieten van Braziliaanse maaltijden, die in Peixaria Recanto do Serrado binnen 7 minuten wandelen van dit hotel worden geserveerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Vale do Rio Claro1093 km
- Igreja Assembleia de Deus Nova Alianca1556 km
- Eco Turismo Cultural1045 km
- Igreja Nossa Senhora de Sant'Ana986 km
- Kassya Guia de Turismo1925 km
- Patua Artesanato e Decoracao1694 km
- Our Lady Santana do Sacramento Church1739 km
- Veu de Noiva1317 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Marechal Rondon76 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Sao Jeronimo Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Sao Jeronimo Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Marechal Rondon van Sao Jeronimo Hotel?
Er is een 80 km afstand tussen Marechal Rondon en Sao Jeronimo Hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Sao Jeronimo Hotel?
Sao Jeronimo Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Sao Jeronimo Hotel uitchecken?
Klanten van Sao Jeronimo Hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Chapada dos Guimarães?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Chapada dos Guimarães is $88. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Chapada dos Guimarães?
In dit hotel in Chapada dos Guimarães kunnen gasten uit Familie Suite, Standaard Studio en Suite met een King Size Bed kiezen. - 🛀
Hoe zit het met de spa in Sao Jeronimo Hotel?
Sao Jeronimo Hotel biedt een bubbelbad en een sauna aan.